OGRODY PRZYDOMOWE

TERENY ZIELONE

PARKI MIEJSKIE

Ogrody

Automatyczne systemy nawodnień to coraz częstszy element naszych ogrodów. Gwarantuje nie tylko zdrową i zieloną roślinność czy trawę, ale również oszczędność wody i czasu. Staje się nieodłącznym elementem naszych ogrodów dając nam możliwość kontroli zużycia wody, czasu nawadniania z uwzględnieniem warunków pogodowych. Nowoczesne rozwiązania to ponadto możliwość zintegrowania systemów ze pozostałymi systemami zainstalowanymi w domach oraz zarządzania nimi za pomocą urządzeń mobilnych.
 

Pruska twierdza fortowa z II połowy XIX wieku

Pruska twierdza fortowa z II połowy XIX wieku

System nawodnienia wokół nowo rewitalizowanego obiektu o znaczeniu historycznym. System oparty na sterowniku dekoderowym Hunter, składający się z 29 sekcji zraszających przede wszystkim trawniki wokół fortu, jak i nasyp nowo utworzony na forcie. Dodatkowo 2 sekcje nawadniające rabaty. Źródło wody stanowi wodociąg miejski. Dla uzyskania lepszego ciśnienia układ zawiera pompę pionową sterowaną sygnałem startu ze sterownika. Dodatkowo nad stałością ciśnienia czuwa zamontowany falownik. System zawiera także elektrozawór główny i osobny wodomierz na potrzeby nawadniania.
Tereny zielone Nueca Toruń

Tereny zielone Nueca Toruń

System dekoderowy oparty na sterowniku Rainbird LXD składający się z 59 sekcji. Możliwość sterowania czasowego bądź na podstawie ilości wody. Sekcje zraszania trawników oparte na zraszaczach rotacyjnych Rain Bird 5004. Na terenie całego obiektu zamontowano dodatkowo 20 punktów z poborem wody. Zasilanie w wodę może być zarówno z sieci miejskiej jak i z wykorzystaniem studni głębinowej starowanej sterownikiem do zadanego ciśnienia.
Warszawskie Łazienki

Warszawskie Łazienki

System oparty na tradycyjnym sterowniku sekwencyjnym zasilający zarówno sekcje zraszaczy jak i rabaty. Realizacja stanowiła jeden z etapów całości przedsięwzięcia.