Akcesoria

Posiadamy szeroką gamę produktów Hunter uzupełniających  ofertę podstawowych produktów.

 

czujnik deszczu Czujnik Rain-Click zapobiega nawadnianiu podczas opadów deszczu. Dzięki wyjątkowo czułemu systemowi Quick Response wyłącza system nawadniania w najkrótszym czasie, już od momentu pojawienia się deszczu.
czujnik deszczu Czujnik wiatru Wind-Click wstrzymuje pracę systemu nawadniania podczas wietrznej pogody, a po wyciszeniu wiatru przywraca zraszanie.
freeze click Czujnik mrozu Freeze-Click wstrzymuje proces automatycznego nawadniania podczas gdy temperatura zewnętrzna spada do 3°C. Jeśli temperatura wzrośnie powyżej ustawionego progu czujnik przywraca pracę całego systemu. Łatwy w montażu i użytku, może być również używany w połączeniu z innymi czujnikami pogodowymi.
flow click Flow Clik to urządzenie monitorujące przepływ wody, którego zamontowanie jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do uszkodzenia rur np. na terenach miejskich. Dzięki Flow Clik istnieje możliwość uniknięcia skutków niekontrolowanego wypływu wody, gdyż urządzenie w awaryjnej sytuacji automatycznie zamyka przepływ wody w uszkodzonej sekcji.
ministacja Mini Stacja Meteorologiczna składa się z trzech czujników: Mini-Clik (detektor deszczu), Freeze-Clik (czujnik temperatury) oraz Wind-Clik (czujnik wiatru). Dzięki urządzeniu, które zatrzymuje lub uruchamia automatyczny system nawadniania w zależności od zmieniających się warunków atmosferycznych (deszczu, wiatru oraz zmian temperatury), automatyczny system nawadniania jest automatyczny nie tylko z definicji.