Filtry Plastica Alfa

Oferta filtrów Alfa Plastica obejmuje liczne kombinacje filtrów niezbędnych do stworzenie systemu filtracji w pojedynczym lub wielokrotnym urządzeniu filtrującym. System połączeń między elementami jednostek filtrujących może być realizowany za pomocą kołnierzy, złączek zaciskowych czy złączek skręcanych. Według specyficznych wymagań klienta mogą być wykonane z jednostek filtrujących z jednostek sterujących i innych elementów.


Zestaw filtrów dyskowych z automatycznym płukaniem
zestaw filtrow

Filtry siatkowe
Filtry siatkowe są powszechnie stosowane w układach nawadniania, w których istnieje potrzeba, aby usunąć cząstki zabrudzeń z wody, mogące mieć wpływ na prawidłowe funkcjonowanie systemu. Pojemnik filtracyjny zbudowany jest z siatki z poliestru lub ze stali nierdzewnej i jest on zdejmowany i wymienny, co ułatwia czyszczenie i konserwację filtru. Otwory siatki w zależności od wymagań dostępne są w wykonaniach od 100 do 200 mikronów. Do kontrolowania ciśnienia na zewnątrz można użyć manometru umieszczonego w odpowiednim adapterze.

Filtry dyskowe
Filtry dyskowe są produkowane przez ALFA PLASTICA w rozmiarach do 6" włącznie. Do kontrolowania ciśnienia należy użyć manometru umieszczonego w odpowiednim adapterze.

Schemat płukania filtrów

 

filtr dyskowy filtracja filtr dyskowy korpus filtr dyskowy plukanie
FILTRACJA OTWIERANIE KORPUSU PŁUKANIE